Twój Parasol" to bezpłatna aplikacja mobilna która stanowi praktyczne i skuteczne narzędzie umożliwiające uzyskanie wsparcia i niezbędnych informacji.

Aplikacja umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie. To narzędzie umożliwia m.in. dyskretny kontakt z wcześniej skonfigurowanym adresem e-mail, a także możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego w nagłych przypadkach.

W celu zapewnienia dyskrecji użytkowania aplikacji – oficjalną częścią aplikacji jest zestawienie danych pogodowych odpowiednich do lokalizacji.
Twój Parasol to bezpłatna aplikacja mobilna - serwis pogodowy z ukrytym menu. Na ekranie smartfona wyświetla się prognoza pogody odpowiednia dla danego regionu. Po dwukrotnym kliknięciu w ikonę pogody, serwis przenosi nas do zakładki dla ofiar przemocy.

W części ukrytej znajduje się notatnik, za pomocą którego można dokumentować incydenty przemocy: zrobić zdjęcie, nagrać film, sporządzić notatkę głosową lub opis sytuacji. Plik automatycznie wysyłany jest na wybrany wcześniej adres. Co ważne, notatki nie są zapisywane w pamięci telefonu.

Można ją pobrać bezpłatnie na telefon poprzez:

  • Google Play
  • Appstore