W marcu w Świetlicy Wiejskiej w Łęgach odbyły się wiosenne warsztaty, podczas których pod okiem Pani Lidki wykonaliśmy ozdobę - wiosenne okno.

W czasie ferii zimowych w świetlicy odbywało się dużo ciekawych zajęć.

5 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Łęgach odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci. Podczas zabawy prowadzonej przez animatorów dzieci dowiedziały się że Mikołaj zaspał i trzeba za niego uporządkować wszystkie świąteczne sprawy.

W sobotę 30 października w świetlicy odbyło się halloween dla najmłodszych. Było dużo zabawy, konkursy, smakołyki oraz straaaaszny film wyświetlany z projektora na dużym ekranie.

We wrześniu w świetlicy poza licznymi spacerami, obserwowaniem zmieniającej się przyrody, odbyły się zajęcia, podczas których stworzyliśmy swoje spersonalizowane koszulki.

Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem oraz ciekawością ze strony dzieci.

Wakacje mijają i kolejne warsztaty za nami. Pod okiem Pani Lidki dzieci wykonały cudowne pudełka z dekoracją kwiatową, było dużo zabawy z farbą i ozdabianiem. Wszystkie prace wyszły pięknie.

Półmetek wakacji a my nie zwalniamy tempa. Warsztaty String Art – to dopiero była zabawa. Dzieci świetnie poradziły sobie podczas wbijania gwoździków w deseczkę i wyplatania nitkowych obrazów. Niektórzy wykonali nie jedną, nie dwie a nawet trzy prace.