5 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Łęgach odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci. Podczas zabawy prowadzonej przez animatorów dzieci dowiedziały się że Mikołaj zaspał i trzeba za niego uporządkować wszystkie świąteczne sprawy.

W sobotę 30 października w świetlicy odbyło się halloween dla najmłodszych. Było dużo zabawy, konkursy, smakołyki oraz straaaaszny film wyświetlany z projektora na dużym ekranie.

We wrześniu w świetlicy poza licznymi spacerami, obserwowaniem zmieniającej się przyrody, odbyły się zajęcia, podczas których stworzyliśmy swoje spersonalizowane koszulki.

Warsztaty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem oraz ciekawością ze strony dzieci.

Wakacje mijają i kolejne warsztaty za nami. Pod okiem Pani Lidki dzieci wykonały cudowne pudełka z dekoracją kwiatową, było dużo zabawy z farbą i ozdabianiem. Wszystkie prace wyszły pięknie.

Półmetek wakacji a my nie zwalniamy tempa. Warsztaty String Art – to dopiero była zabawa. Dzieci świetnie poradziły sobie podczas wbijania gwoździków w deseczkę i wyplatania nitkowych obrazów. Niektórzy wykonali nie jedną, nie dwie a nawet trzy prace.

Kolejne dni wakacji za nami... ale nie było nudy! Odbyły się warsztaty Decoupage na torbie podczas których każdy wykonał swoją spersonalizowaną osobistą torbę.

Pierwsze dwa tygodnie wakacji minęły bardzo pracowicie. Dla dzieci przygotowane były warsztaty w których bardzo chętnie i licznie uczestniczyły rozwijając swoją kreatywność.