Ostatnie dni lipca upłynęły nam bardzo pracowicie, dzieci uczestniczyły w warsztatach ozdabiania toreb z płótna pod czujnym okiem pani Lidki, będzie w czym zakupy nosić, torby wyszły rewelacyjnie każda inna i według własnego pomysłu.

Warsztaty eksploding box przyciągnęły zarówno dzieci i rodziców ponieważ wymagało to troszkę precyzji, także rodzice byli bardzo przydatni w wykonywaniu tych prześlicznych pudełek, te warsztaty również prowadziła pani Lidia. Natomiast warsztaty roślinki w szkle poprowadziła pani Ela z firmy ,,Słodka cytrynka.. Początek sierpnia zaczęliśmy od wycieczki rowerowej nad jezioro Stolsko, oprócz tego mieliśmy zajęcia sportowe, gry planszowe i różnego rodzaju prace plastyczne, na których powstały ramki na zdjęcia z wikliny papierowej, wycinanie w styropianie kółek a następnie oplataliśmy je wcześniej zebranymi ziołami i powstały fajne wianki.

Warsztaty plastyczne, zajęcia kulinarne, gry i zabawy towarzyszą nam w codziennej działalności, także czas spędzony w naszej świetlicy jest dla dzieci bardzo intensywny i twórczy, różnorodność zajęć przyciąga do naszej placówki naszych milusińskich i oczywiście zapraszamy na ciąg dalszy wakacyjnych przygód.