Piknik Rodzinny w Buku

14 września w Buku odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany ze środków budżetu obywatelskiego.


Słoneczny dzień przyciągnął wielu mieszkańców naszej gminy, aby wspólnie spędzić sobotnie popołudnie, na przybyłych czekała gorąca kiełbaska, stoisko z ciastami i napojami oraz oczywiście wiele atrakcji dla najmłodszych w tym wata cukrowa , lody i słodycze, dmuchana zjeżdżalnia i liczne konkursy.Uczestnicy pikniku mogli podziwiać i pobawić się z psami ratowniczymi oraz wziąć udział w konkursach strażackich .Podczas pikniku wolontariusze z koła LZS Skarbimierzyce zbierali środki na leczenie Bruna, uczestnicy pikniku ochoczo brali udział w licytacjach z których środki zasilą konto na leczenie chłopca. Cieszy nas fakt , że coraz większa grupa mieszkańców naszej wioski czynnie zaangażowała się w organizację pikniku i za to serdecznie dziękujemy.

Cieszy nas fakt , że coraz większa grupa mieszkańców naszej wioski czynnie zaangażowała się w organizację pikniku i za to serdecznie dziękujemy.

autor: Elżbieta Marciniak
foto: Elżbieta Marciniak

Ośrodek Pomocy Społecznej w Dobrej apeluje do świadczeniobiorców (500+, świadczenie rodzinne, fundusz alimentacyjny, zasiłki z pomocy społecznej) o założenie kont bankowych.
Pozwoli to na usprawnienie przekazywania świadczeń w obecnej sytuacji związanej z zagrożeniem koronawirusem.

Informację o założonym koncie bankowym należy przekazać do Ośrodka Pomocy Społecznej w Dobrej ul. Graniczna 24 a. Kontakt pod numerami telefonów: (91) 311 33 93 – pracownicy socjalni, (91) 311 38 10 – Zespół Świadczeń Rodzinnych.


INFORMACJA

Z uwagi na zwiększające się zagrożenie zakażeniem koronawirusem, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa, jak i pracowników, zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w Ośrodku Pomocy SpołecznejProszę o kontakt z pracownikami Ośrodka Pomocy Społecznej pod numerami telefonów lub drogą mailową.

Pracownicy socjalni:

(91) 311 33 93 | osrodek@opsdobra.pl

Zespół Świadczeń Rodzinnych:

(91) 311 38 10 | sw@opsdobra.pl, fundusz@opsdobra.pl, swiadczenia@opsdobra.pl

Kierownik:

(91) 424 19 79 | osrodek@opsdobra.pl, kierownik@opsdobra.pl

Proszę również o wyrozumiałość w zakresie załatwianych spraw, w szczególności co do terminów ich załatwiania. Nasi pracownicy to również rodzice, których dzieci, w związku z zamknięciem szkół i przedszkoli wymagają zapewnienia opieki.

Nowe Godziny Pracy Ośrodka

Klauzula Informacyjna RODO

Klauzula informacyjna - dla osób, od których pozyskiwane są dane
w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dobrej – w związku z obowiązkiem wynikającym z RODO

>> pobierz dokument <<